Bezpłatne badania dermatologiczne

10 czerwca 2015
zps_plakaty_02-page-001-731x1024.jpg

W piątek, 12 czerwca Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie obchodzi jubileusz 15-lecia istnienia. Natomiast w sobotę (13 czerwca) i w niedzielę (14 czerwca) w Gemini Park Tarnów odbędzie się kolejna odsłona urodzinowej akcji „Rok prezentów dla naszych pacjentów”.

Tym razem w punkcie ZPS w Gemini Park będzie można wykonać bezpłatne badania dermatologiczne pod kątem oceny znamion oraz uzyskać specjalistyczne porady.

Lekarze przypominają, że kontrola znamion umożliwia wczesne wykrycie czerniaka, a tym samym znacząco zwiększa szanse na wyleczenie. Ze statystyk wynika, że co roku u ok. 3 tys. osób diagnozowany  jest nowotwór skóry. W Polsce udaje się wyleczyć tylko dwie trzecie pacjentów z czerniakiem. Okres wakacyjny i długie przebywanie na słońcu zwiększają ryzyko zachorowania, dlatego warto sprawdzić znamiona zanim rozpoczniemy kąpiele słoneczne.

Akcji „Rok prezentów dla naszych pacjentów” towarzyszą również konkursy na facebookowych ZPS i Gemini Park. W najbliższych dniach do wygrania będą serie 10 zabiegów w kriokomorze ogólnoustrojowej.

Zespół Przychodni Specjalistyczych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support