Bezpłatne porady diabetologa i dietetyka

23 października 2015
shutterstock_159016388-1200x803.jpg

Już w najbliższy weekend, czyli sobotę, 24 października oraz niedzielę 25, października każdy może za darmo skorzystać z darmowych porad diabetologa i dietetyka w Gemini Park Tarnów. Kolejna profilaktyczna akcja Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie ma niebagatelne znaczenie – wystarczy wspomnieć, że prawie 3 mln Polaków cierpi na cukrzycę, a około pół miliona osób nie zdaje sobie sprawy z choroby. Skala problemu jest tak wielka, iż cukrzycę nazywa się cichą epidemią XXI wieku.

Specjaliści ZPS będą do dyspozycji Klientów Gemini Park Tarnów w godz. 14-18. Profilaktyczna akcja składa się nie tylko z porad, ale i pomiaru poziomu cukru i obliczania BMI. Warto też śledzić stronę ZPS na Facebooku, gdzie będzie można wygrać zabiegi w kriokomorze.

Wydarzenie w Gemini Park Tarnów stanowi kolejną odsłonę „Roku prezentów dla naszych pacjentów”. W poprzednich miesiącach mieszkańcy regionu skorzystali m.in. z bezpłatnych badań kardiologicznych, spirometrycznych czy nauki pierwszej pomocy. Akcja jest organizowana w ramach obchodów 15-lecia działalności ZPS. Przypomnijmy: Zespół Przychodni Specjalistycznych powstał w wyniku restrukturyzacji Specjalistycznego Szpitala im. E. Szczeklika i jako Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej działa od 12 czerwca 2000 roku.

Zespół Przychodni Specjalistyczych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support