Centaur w ZPS

8 lipca 2015
TOP_9139-300x200.jpg

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie dokłada wszelkich starań, aby obsługa pacjentów stała na jak najwyższym poziomie. Stąd nieustanne inwestycje w najnowszy sprzęt. W ostatnim czasie placówka pozyskała nowy aparat immunochemiczny – Advia Centaur XP firmy Siemens.

Urządzenie już działa w Pracowni Diagnostyki Laboratoryjnej, zwiększając efektywność wykonywanych badań.

– To aparat najnowszej generacji. Wykonujemy na nim badania z zakresu hormonów , markerów nowotworowych, leków, witamin, chorób zakaźnych, alergii, diagnostyki anemii. Jest to drugi analizator immunochemiczny z serii Advia Centaur w naszej pracowni. Ze względu na dużą ilość badań, obydwa aparaty pracują codziennie. Poza tym w razie awarii jednego z nich, badania wykonujemy na bieżąco na drugim analizatorze. Nowy sprzęt to dodatkowe możliwości jeżeli chodzi o zakres wykonywanych badań, krótszy czas oczekiwania na wynik badania, szybszą diagnozę – mówi Beata Holik-Januś, kierownik Pracowni Diagnostyki Laboratoryjnej ZPS.

Nowy analizator, tak jak pozostały sprzęt, obsługiwany jest przez fachowy, przeszkolony personel pracowni. Wykonywane badania objęte są wewnętrzną oraz krajową i międzynarodową kontrolą jakości badań , co pozwala na uzyskanie wyników wysokiej jakości i wiarygodności.

Zespół Przychodni Specjalistyczych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support