Intensywny dzień rehabilitacji

2 lutego 2015
rehabilitacja-1200x800.png

Około 130 osób pojawiło się podczas Dnia Otwartego w przychodni rehabilitacyjnej przy ulicy Mostowej 6. Ofertę generalnie chwalono. – Czy to urządzenie będzie dostępne na co dzień i ile będzie kosztowało badanie? – dopytywano po pomiarze napięcia mięśni.

Wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny, niedostępny nigdzie indziej w Tarnowie, przygotowano specjalnie do dyspozycji uczestników Dnia Otwartego. Można było sprawdzić poziom równowagi, zidentyfikować problemy z bólem towarzyszącym chodzeniu, a także zmierzyć napięcie mięśni. Wyniki interpretował zaraz potem lekarz, a zainteresowani mogli skorzystać z zabiegów fizykoterapeutycznych i urządzeń do rehabilitacji. Popularnością cieszyły się bieżnie, rowery czy atlas. Chętni mierzyli sobie także ciśnienie i poziom cukru, a szczególne zainteresowanie budziła kriokomora. – Zimno, ale fajnie – to najczęściej powtarzany komentarz.

Mimo niesprzyjającej pogody (w sobotę drogi pokrył śnieg) kolejka do urządzeń i specjalistów ustawiła się już od g. 9.00. Wszyscy cierpliwie czekali na swoją kolej. Nieco luźniej zrobiło się dopiero koło g. 13, ale na sali sporo osób było aż do finału o g. 15. Rehabilitanci, dietetyczka, lekarz i obsługa kriokomory przez cały dzień mieli ręce pełne roboty.

Nikt nie narzekał. – Zapraszamy do nas przez cały tydzień – zachęcali.

Zespół Przychodni Specjalistyczych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support