Zespół Przychodni Specjalistycznych SP ZOZ w Tarnowie.

Lekarz Małopolski 2016: nominowani przychodnia i lekarze. GŁOSOWANIE TRWA

Rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie „Gazety Krakowskiej” – Lekarz Małopolski 2016. Na liście nominowanych umieszczono Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie (kategoria przychodnia), Katarzyna Primowicz-Niczyporuk (kategoria lekarz POZ), Grażyna Kubarek i Barbara Stanula (obie kategoria lekarz specjalista), a także Joanna Piotrowska (kategoria lekarz dentysta). Serdecznie dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do dalszego wspierania przychodni oraz lekarzy.
Swój głos można oddać na kilka sposobów:
– Pierwszym jest głosowanie za pomocą smsów wysyłanych na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT). Przy każdym kandydacie, zamieszczono kod, który należy wpisać w treść wiadomości. Od dziś do 9 września do godziny 11:59:59 można ich wysłać dowolną liczbę. Za każdą wysłaną wiadomość Czytelnik otrzymuje dostęp do e-wydania naszej gazety, a kandydat – 10 głosów.
– Można również głosować na tradycyjnych kuponach drukowanych w „GK” od dziś do 26 sierpnia 2016 r. Na jednym kuponie oddajemy głos tylko na jednego kandydata w danej kategorii. Każdy kupon to 10 punktów w plebiscycie na daną kandydaturę. Dowolną liczbę wypełnionych kuponów należy dostarczyć lub wysłać pocztą do naszej redakcji (al. Pokoju 3, 31-548 Kraków), do 2 września.
– Osoby, które preferują głosowanie on-line mają możliwość oddania głosu za pośrednictwem strony internetowej www. gazetakrakowska.pl, poprzez kliknięcie na przycisk „głosuj za”. Posiadacze indywidualnego konta na stronie muszą się najpierw zalogować, a ci którzy, go jeszcze nie mają – dokonać rejestracji. Jedno kliknięcie to jeden głos. Z każdego urządzenia można głosować trzy razy dziennie.
– Ostatnią możliwość głosowania daje facebookowy profil „Gazety Krakowskiej”. Uczestnicy głosowania muszą go „polubić”, a następnie wybrać przycisk „głosuj za” przy danej kandydaturze. Przez Facebooka można głosować raz dziennie, każde kliknięcie to 5 głosów. Głosowanie internetowe zaczęło się dziś i potrwa do 26 sierpnia do godziny 11:59;59.