Podziękowania dla Heleny Chłopeckiej

24 lutego 2016

Helena Chłopecka, starsza pielęgniarka w Zespole Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie rozpoczęła zasłużoną emeryturę. Wieloletnia praca i zaangażowanie zostało docenione przez prezesa i zarząd ZPS, a także współpracowników pani Heleny. Nie zabrakło więc kwiatów, upominków oraz życzeń dla pielęgniarki, która pomimo emerytury nadal będzie udzielać pomocy pacjentom i dzielić się swoim doświadczeniem z pracownikami przychodni, świadcząc pracę na podstawie umowy cywilnoprawnej.

Dodajmy, że Helenę Chłopecką doskonale znają osoby, które wykonują w ZPS m.in. spirometrię. Pielęgniarka swoją pracę zawodową rozpoczęła 6 kwietnia 1975 r. Pracowała w Szpitalu Szczeklika (funkcjonował jako Wojewódzki Szpital Zespolony) jako pielęgniarka na Oddziale Płucnym, potem w Pracowni Badań Czynnościowych i Poradni Przeciwgruźliczej. Po wyodrębnieniu Zespołu Przychodni Specjalistycznych ze struktur szpitala pracowała w Poradni Przeciwgruźliczej, Pracowni Badań Czynnościowych Narządu Oddechowego oraz Poradni Pulmonologicznej (chorób płuc).

Zespół Przychodni Specjalistyczych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support