Podziękowania dla Zofii Bednarz

23 grudnia 2014
podziekowania-1200x800.png

Zofia Bednarz, pielęgniarka koordynująca z Zespołu Przechodni Specjalistycznych, po 39 latach pracy przeszła na emeryturę. – Całe życie robiłam, to co kocham – podsumowuje.

Podziękowania za wieloletnią pracę złożył Zofii Bednarz prezes zarządu ZPS Artur Asztabski. Równocześnie życzył odchodzącej na emeryturę pielęgniarce wytchnienia i spokoju. Sama Zofia Bednarz deklaruje, że teraz chce nadrobić zaległości w życiu rodzinnym i w podróżowaniu. – Dzieci mam za granicą, więc na pewno się do nich wybiorę – informuje. Jednocześnie zapowiada, że z pracą na dobre żegnać się nie zamierza. Chciałaby jeszcze pomagać ludziom np. w hospicjum lub domu pomocy społecznej.

Zawodowo debiutowała w 1975 roku w Mościckim Centrum Medycznym na oddziale wewnętrznym. Potem była praca w pogotowiu zakładowym w Zakładach Azotowych i w przychodni Tarnowskiej Odzieży. W latach 1979 – 1984 wyjechała do Dębicy, gdzie pracowała w przychodni przeciwgruźliczej. W 1984 roku trafiła do poradni pulmonologicznej przy ul. Brodzińskiego, która w 2006 roku została przeniesiona na ul. Mostową.

Swojego zawodowego wyboru nigdy nie żałowała. Nie ma dla niej większej satysfakcji niż pomagać ludziom, a najlepsza zapłata to dobre słowo, jakie się słyszy z ust pacjentów.

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako “RODO”, lub “Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa. W zakładce RODO znajdziesz pełną informacje na ten temat.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support