Ponad 200 badań ZPS w Gemini Park

1 czerwca 2015
DSC3572.jpg

Weekendowa akcja bezpłatnych badań i porad Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Gemini Park pokazała, jak istotną rolę odgrywa profilaktyka. W ciągu dwóch dni (po 5 godzin każdego dnia) wykonano około 200 badań, na które składały się spirometria oraz podstawowe testy alergologiczne. Zdecydowana większość uczestników akcji po raz pierwszy sprawdzała stan zdrowia pod tym kątem. W efekcie w zasadzie u co szóstego badanego wykryto zmiany obturacyjne.

Podczas akcji w Gemini Park okazało się, że u wielu z ok. 100 przebadanych osób, testy alergologiczne wykazały uczulenie na pyłki traw. Nie zabrakło też drobnych, ale przynoszących natychmiastowy uśmiech prezentów z okazji Dnia Dziecka. Najmłodszym wręczano baloniki. Natomiast każda dorosła osoba, która odwiedziła stoisko ZPS otrzymała ulotki przybliżające informacje nt. kriokomory, usług rehabilitacyjnych i badań diagnostycznych.

Kolejna inicjatywa ph. „Rok prezentów dla naszych pacjentów” odbędzie się we wspomnianym Centrum Handlowym już za dwa tygodnie.

Zespół Przychodni Specjalistyczych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support