Prezes ZPS nominowany do tytułu „Osobowości Roku”

1 lutego 2017
background-1200x800.jpg

Artur Asztabski, prezes zarządu Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie znalazł się w gronie nominowanych w plebiscycie „Osobowość Roku 2016” w kategorii biznes. – Placówka oddała do użytku nowy obiekt, dzięki czemu pacjenci zyskali znacznie lepsze warunki – czytamy w uzasadnieniu opublikowanych przez „Gazetę Krakowską”. Głosowanie na kandydatów do tytułu Osobowości Roku 2016  potrwa do 10 lutego.

– Chcemy uhonorować osoby zaangażowane w życie swoich społeczności, przyczyniające się do ich rozwoju, lokalnych bohaterów, na co dzień szerzej nieznanych – mówi Wojciech Harpula, redaktor naczelny „Gazety Krakowskiej”. – Kandydatów do tytułu Osobowość Roku nominowali nasi dziennikarze, którzy codziennie opisują życie i problemy mieszkańców regionu, a także Czytelnicy, którzy teraz wybierają laureatów – dodaje.

Zespół Przychodni Specjalistyczych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support