Sprawdź, czy serce nie bije na alarm

24 września 2015
ZPS_EKGsm.jpg

W najbliższy weekend mieszkańcy Tarnowa i okolic mają doskonałą okazję do tego, aby sprawdzić, czy ich serca nie biją na alarm. A problemów kardiologicznych nie wolno lekceważyć, gdyż według danych Głównego Urzędu Statystycznego, aż 46 procent zgonów w Polsce jest spowodowanych chorobami układu krążenia. W sobotę, 26 września bądź niedzielę, 27 września warto więc odwiedzić Gemini Park Tarnów i skorzystać z darmowych badań EKG, mierzenia ciśnienia i porad kardiologów z Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie.

Prozdrowotna akcja odbędzie się w godz. 14-18. Warto dodać, że w ostatnią niedzielę września na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Serca.

Wydarzenie w Gemini Park Tarnów stanowi kolejną odsłonę „Roku prezentów dla naszych pacjentów”. W poprzednich miesiącach mieszkańcy regionu skorzystali m.in. z bezpłatnych badań spirometrycznych czy nauki pierwszej pomocy. Akcja jest organizowana w ramach obchodów 15-lecia działalności ZPS. Przypomnijmy: Zespół Przychodni Specjalistycznych powstał w wyniku restrukturyzacji Specjalistycznego Szpitala im. E. Szczeklika i jako Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej działa od 12 czerwca 2000 roku.

Zespół Przychodni Specjalistyczych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support