Wiesława Niemczura łączy pracę z emeryturą

10 czerwca 2016
IMG_20160524_100824.jpg

Po przepracowaniu 42 lat w służbie zdrowia, Wiesława Niemczura przeszła na emeryturę. Pielęgniarka nadal jednak będzie służyć pomocą pacjentom, a doświadczeniem swoim współpracownikom. Artur Asztabski, prezes Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie złożył podziękowania za pracę w przychodni od początku jej istnienia oraz złożył propozycję dalszego zatrudnienia, tym razem na umowie cywilnoprawnej, z czego pielęgniarka skorzystała.

Wiesława Niemczura w 1974 roku rozpoczynała pracę w zawodzie od roli salowej w ówczesnym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym, czyli dzisiejszym Specjalistycznym Szpitalu im. E. Szczeklika w Tarnowie. Następnie pracowała na oddziale chirurgii i w przychodni reumatologicznej. Po wyodrębnieniu ze struktur szpitala Zespołu Przychodni Specjalistycznych, pielęgniarka świadczyła pomoc pacjentom gabinetu zabiegowego, obsługującego poradnie: reumatologiczną, leczenia bólu, neurologiczną, rehabilitacyjną i lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

Zespół Przychodni Specjalistyczych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support