Zespół Przychodni Specjalistycznych SP ZOZ w Tarnowie.

Zbadaj się za darmo przed świętami

Już prawie 700 mieszkańców Tarnowa i okolic do tej pory skorzystało z bezpłatnych badań Zespołu Przychodni Specjalistycznych, które cyklicznie odbywają się w Gemini Park Tarnów. W sobotę, 12 grudnia oraz niedzielę, 13 grudnia znów można dołączyć do grona osób dbających o zdrowie i skorzystać z darmowej profilaktyki i porad lekarskich. Tym razem do dyspozycji pacjentów będą dermatolog oraz alergolog-internista.

Zainteresowani mogą w godz. 14-18 sprawdzić ciśnienie, zmierzyć cukier, dokonać oceny znamion czy po prostu skonsultować z lekarzem stan swojego zdrowia. Warto wspomnieć, że podczas wcześniejszych badań dermatologicznych wiele osób zostało skierowanych do dalszych konsultacji bądź odesłanych do konsultacji chirurgicznej.

– To obrazuje, że tego typu akcje mają sens. Warto kontrolować swoje znamiona – zaznacza lek. med. Beata Bzdulska-Doskocz z poradni dermatologicznej ZPS.

Bezpłatne badania (a także pokazy i nauka udzielania pierwszej pomocy) są przeprowadzane w ramach akcji „Rok prezentów dla naszych pacjentów”, organizowanej z okazji obchodów 15-lecia działalności ZPS. Przypomnijmy: Zespół Przychodni Specjalistycznych powstał w wyniku restrukturyzacji Specjalistycznego Szpitala im. E. Szczeklika i jako Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej działa od 12 czerwca 2000 roku.