Ankieta Wstępnej Kwalifikacji do wydrukowania w domu

5 czerwca 2020
Szanowni Państwo!
 
W celu usprawnienia wstępnej kwalifikacji pacjentów, udostępniliśmy ankietę epidemiologiczną w formie elektronicznej, którą można pobrać i wydrukować w domu.
 
Standardowo ankieta wypełniana jest tuż przy wejściu do ZPS, co w znacznym stopniu wydłuża czas pobytu w przychodni, dlatego zachęcamy Państwa do wypełnienia ankiety w domu, w dniu poprzedzającym wizytę i przyniesienie jej ze sobą do przychodni.
 
Przypominamy: Obecnie funkcjonujemy na postawie zaleceń Min. Zdr., GIS, które zobowiązują nas nadal do przestrzegania zasad sanitarnych, dotyczących zapobiegania zakażeniom wirusem SARS-CoV-2.
 
Do przychodni zapraszamy na wyznaczoną godzinę z założoną maseczką ochronną. Przy wejściu konieczna jest dezynfekcja rąk i kontrola temperatury ciała.
 
Pacjenci na terenie przychodni zobowiązani są zachować dystans ( odległość ok. 2 m od siebie).
 
Uprzejmie prosimy o zastosowanie się do obowiązujących procedur w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo zdrowotne.

 

Ankieta Wstępnej Kwalifikacji

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010
DBO 000034332

2017 © - Zespół Przychodni Specjalistycznych Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Satis.net.pl

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa. W zakładce RODO znajdziesz pełną informacje na ten temat.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support