Jeszcze w tym roku w ZPS będą nowe lampy do fototerapii!

21 maja 2018

Prezes Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie, Jarosław Kolendo prosi o wyrozumiałość i przeprasza za utrudnienia. Lampy do fototerapii uległy awarii i w tej chwili nie mogą być wykorzystywane do leczenia problemów dermatologicznych skóry.

Jesteśmy świadomi, że ta awaria oznacza dla pacjentów kłopot i ubolewamy nad tym, ale jednocześnie staramy się problem rozwiązać jak najszybciej. Aparaty są stare, wysłużone i mają prawo szwankować. Serwis ma jednak problem ze ściągnięciem odpowiednich części, dlatego naprawa przedłuża się, za co serdecznie przepraszamy naszych pacjentów – mówi prezes ZPS.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że zarząd Zespołu Przychodni Specjalistycznych podjął decyzję o zakupie nowych aparatów.

Jeszcze w tym roku nasi pacjenci będą mogli korzystać z trzech nowych lamp do fototerapii. Jedna to będzie duża kabina do naświetlania całego ciała oraz dwa mniejsze aparaty do miejscowego naświetlania skóry. Mam nadzieję, że będą jak najlepiej służyć i nie będą ulegać awariom – mówi Jarosław Kolendo.

Posłuchaj:

 

Leczenie światłem jest popularną metodą w leczeniu różnych schorzeń dermatologicznych ( m.in. łuszczycy, bielactwa oraz łysienia) ale również depresji. Polega na wykorzystaniu różnego rodzaju światła w zależności od schorzenia. Co więcej leczenie jest bezbolesne i przy prawidłowym stosowaniu nie powoduje skutków ubocznych.

 

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako “RODO”, lub “Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa. W zakładce RODO znajdziesz pełną informacje na ten temat.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support