Kolorowe Soboty – propozycja dla najmłodszych

12 stycznia 2018

W ZPS ruszają Kolorowe Soboty

Pierwsza akcja już w sobotę, 27 stycznia. To propozycja dla najmłodszych – usg bioder dla niemowląt do 6 tygodnia życia. – Chcemy uczulić rodziców, by zwracali uwagę na tego rodzaju nieprawidłowości, które można skutecznie wyeliminować – mówi Prezes Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie, Jarosław Kolendo. Telefoniczne zapisy ruszają już w poniedziałek, 15 stycznia, pod numerem telefonu 14 631–02–74. Bezpłatne badanie usg bioder dla niemowląt prowadzone będzie w siedzibie placówki przy ul. Mostowej.

Kolorowe Soboty będą się odbywać w każdym miesiącu. Wiadomo już, że akcja dedykowana wadom postawy odbędzie się 17 lutego przy ul. Marii Skłodowskiej – Curie w godzinach od 9.00 do 18.00. W marcu z kolei zaplanowano badania spirometryczne i konsultacje alergologiczne. Diagnostyka okulistyczna to kwiecień, a w maju – badania słuchu. – Chcemy ułatwić mieszkańcom kontakt ze służbą zdrowia. Wiemy jak długo się czeka na porady specjalistyczne i badania. Zdajemy sobie sprawę z niedogodności, z którymi muszą się czasem mierzyć pacjenci. To wyjście naprzeciw oczekiwaniom, promocja zdrowia, zwiększenie roli profilaktyki i edukacji zdrowotnej ukierunkowanej na pacjenta i społeczność subregionu – dodaje szef ZPS.

Najbliższa akcja dla dzieci będzie prowadzona w godzinach od 9.00 do 18.00. O każdej z akcji będziemy informować w osobnych komunikatach.

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010
DBO 000034332

2017 © - Zespół Przychodni Specjalistycznych Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Satis.net.pl

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa. W zakładce RODO znajdziesz pełną informacje na ten temat.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support