Rosnące zainteresowanie nową ofertą

6 lipca 2017

Systematycznie rośnie zainteresowanie nową ofertą komercyjnych zabiegów na Oddziale Leczenia Jednego Dnia w Zespole Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie. Poszerzenie oferty było możliwe dzięki rozbudowie przychodni i oddaniu do użytku nowoczesnego bloku operacyjnego. Jak dotąd, największa liczba pacjentów skorzystała z operacji usuwania żylaków, jedną z najnowocześniejszych na świecie metod, mianowicie termoablacją radiową. Wykonano już ponad 40 zabiegów tego typu.

Dzięki termoablacji radiowej, pacjent nie jest wyłączony z pracy przez kilkadziesiąt dni, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych metod usuwania żylaków. Zabieg trwa od 1 do 3 godzin.

Krócej, bo ok. 30 minut trwają operacje usuwania zaćmy w Zespole Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie. W placówce wykonano 14 zabiegów, których skuteczność jest 100-procentowa pod warunkiem, że nie ma innych schorzeń oka, jak degeneracja siatkówki, czy uszkodzenia nerwu wzrokowego. Całkowita poprawa ostrości wzroku następuje 2 do 4 tygodni po zabiegu.

W ramach komercyjnych zabiegów w Oddziale Leczenia Jednego Dnia można skorzystać jeszcze m. in. z: artroskopii stawu kolanowego, chirurgii ręki, plastyki przegrody nosa, usunięcia migdałka gardłowego i przycięcia migdałków podniebnych u dziecka, usunięcia migdałka gardłowego czy krioterapii małżowin nosowych.

Po operacjach pacjenci wracają do domu tego samego dnia. Oczywiście po wcześniejszym przygotowaniu i zabezpieczeniu medycznym przez specjalistów. Operacje wykonywane w ramach Leczenia Jednego Dnia wiążą się także ze stosunkowo szybkim powrotem do zdrowia i krótkim okresem rekonwalescencji, a także co istotne dla pacjenta z odczuwaniem mniejszego stresu przedoperacyjnego.

Dodatkowe informacje na stronie: https://zps.tarnow.pl/oddzial-leczenia-jednego-dnia/ lub pod nr tel. 14 63 10 282.

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010
DBO 000034332

2017 © - Zespół Przychodni Specjalistycznych Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Satis.net.pl

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa. W zakładce RODO znajdziesz pełną informacje na ten temat.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support