Lek. Barbara Hycnar-Lewicka w poradni POZ

31 sierpnia 2017

Nowy specjalista w Poradni Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie. Od poniedziałku, 4 września pacjenci będą przyjmowani także przez lek. Barbarę Hycnar-Lewicką specjalistę w zakresie chorób wewnętrznych oraz diabetologii.

Przypominamy, że poradnia POZ jest usytuowana w nowej części budynku ZPS przy ul. M. Skłodowskiej-Curie w Tarnowie, co przekłada się na wysoką jakość obsługi pacjentów. W związku z pytaniami pacjentów przygotowano krótki poradnik na temat tego, jak zapisać się do lekarza rodzinnego:

-należy wypełnić deklarację, która jest dostępna w rejestracji oraz tutaj do pobrania,

– deklaracje składamy do lekarza Mariusza Skopka lub lekarz Moniki Jaros-Sumara (jednocześnie można leczyć się u każdego naszego lekarza przyjmującego w Poradni POZ)
w pokoju nr 04, w godz. 8:00-15:30,

– nie ma konieczności zgłaszania poprzedniemu lekarzowi, iż składamy deklarację do innego lekarza w innej jednostce – poprzednia deklaracja usuwana jest automatycznie,

– bezpłatnie można złożyć deklarację 3 razy w ciągu roku kalendarzowego, każda kolejna zmiana jest płatna – 80 zł.

Zespół Przychodni Specjalistyczych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support