Noc Naukowców z bezpłatną kriokomorą

23 września 2016
MNN-1200x675.jpg

W ramach Małopolskiej Nocy Naukowców 2016, Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie zaprasza do odwiedzenia Przychodni Rehabilitacyjnej z Kriokomorą Ogólnoustrojową. Wieczorem w piątek, 30 września, od godz. 19 zostaną otwarte wszystkie drzwi do Pracowni Krioterapii, Kinezyterapii i Fizykoterapii, a porady, konsultacje i zabiegi będą udzielane całkowicie bezpłatne i bez skierowania od lekarza. Chętni do skorzystania z zabiegu w kriokomorze proszeni są o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 514 717 500. Na zabieg należy zabrać ze sobą ciepłą czapkę lub opaskę na uszy, rękawice, podkolanówki oraz krótkie spodenki.

– Fizjoterapeuci odpowiedzą na pytania dotyczące przebiegu krioterapii ogólnoustrojowej, efektów terapii, a  chętni będą mogli skorzystać z 1-minutowego zabiegu w kriokomorze. Przebieg zabiegu nadzorowany będzie przez lekarza kwalifikującego, który wykluczy przeciwwskazania.  Po wyjściu z kriokomory będzie można „rozgrzać” się w Pracowni Kinezyterapii wyposażonej m. in. w bieżnie ruchome, rowery stacjonarne, orbitreki i steppery – mówi Dorota Ogarek, kierownik działu fizjoterapii w Przychodni Rehabilitacyjnej z kriokomorą ogólnoustrojową Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie.

Odwiedzający będą mogli także dowiedzieć się jakie działanie mają zabiegi fizykoterapetyczne (np. laser, ultradźwięki, pole magnetyczne, fluidoterapia, sollux, krioterapia miejscowa, elektroterapia, koloroterapia) oraz wypróbować je na własnej skórze. Fizjoterapeuci udzielą darmowych porad. Z kolei dla dzieci przygotowano ciekawe doświadczenia z ciekłym azotem.
Na zakończenie odwiedzający zobaczą, jak wygląda „rozmrażanie” kriokomory oraz każdy będzie mógł wtedy zajrzeć do jej wnętrza.

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010
DBO 000034332

2017 © - Zespół Przychodni Specjalistycznych Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Satis.net.pl

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa. W zakładce RODO znajdziesz pełną informacje na ten temat.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support