Przez internet możesz sprawdzić ile osób czeka w kolejce do rejestracji!

27 lutego 2019

W Zespole Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie został uruchomiony nowy system, który ma zmniejszyć kolejki do rejestracji. Na stronie internetowej przychodni wyświetla się informacja z liczbą osób, która w danym momencie czeka żeby zapisać się do lekarza.

Korzyści ma odczuć przede wszystkim pacjent, ponieważ zaoszczędzi sporo czasu. Jeżeli w domu sprawdzi, że aktualnie w kolejce jest kilkadziesiąt osób może odczekać jakiś czas i przyjść wtedy kiedy kolejka będzie krótsza.

Cały czas myślimy o tym jak zmniejszyć kolejki do rejestracji. Nie jest to łatwe ponieważ u naszych specjalistów chce się leczyć coraz więcej pacjentów. Jakiś czas temu wprowadziliśmy biletomaty, które nieco usprawniły pracę, bo pacjent czeka w poczekalni, aż „jego” numerek wyświetli się na tablicy. Czasami jednak trwa to zbyt długo. Teraz, zanim ktoś wybierze się do przychodni może już w domu, na naszej stronie internetowej sprawdzić ilu w danej chwili pacjentów oczekuje na rejestrację. Mamy nadzieję, że dzięki temu unikniemy takich sytuacji, że w danych godzinach mamy kumulację kilkudziesięciu pacjentów, a w innych jest pusto. Jeżeli liczba pacjentów rozłoży się proporcjonalnie w ciągu dnia, automatycznie pacjent szybciej będzie mógł się zarejestrować – tłumaczy prezes ZPS, Jarosław Kolendo.

Żeby sprawdzić długość kolejki wystarczy wejść na stronę internetową przychodni (zps.tarnow.pl).

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa. W zakładce RODO znajdziesz pełną informacje na ten temat.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support