TELEPORADA, czyli co zrobić w przypadku podejrzenia koronawirusa?

10 marca 2020

Informujemy, iż w związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem wszyscy pacjenci z objawami gorączki, kaszlu i duszności, przebywający w regionie występowania wirusa lub w towarzystwie osób zarażonych nie powinni zgłaszać się do placówek medycznych.

Każdemu pacjentowi zgłaszającemu chęć wizyty u lekarza rodzinnego zostanie najpierw udzielona TELEPORADA. Tylko w sytuacjach niezbędnych pacjent zostanie umówiony na konkretną godzinę do lekarza.

Lekarz udzielający TELEPORADY na podstawie przeprowadzonego wywiadu medycznego i oceny stanu zdrowia ma możliwość wystawienia recepty, skierowania, zwolnienia lekarskiego itp.

Pacjenci z objawami infekcji lub podejrzani o zakażenie koronawirusem powinni telefonicznie przełożyć wizytę w poradniach na inny termin.

Jeżeli jesteś zdrowy i musisz przyjść do przychodni na wizytę do poradni specjalistycznej stosuj się do zaleceń umieszczonych w placówkach medycznych.

Teleporadę w naszej Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej uzyskasz pod numerem telefonu 14 6 31 02 90.

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010
DBO 000034332

2017 © - Zespół Przychodni Specjalistycznych Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Satis.net.pl

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa. W zakładce RODO znajdziesz pełną informacje na ten temat.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support