Zadbaj o piękny uśmiech swojego dziecka! Zapraszamy na bezpłatne konsultacje

8 grudnia 2018

Szczerbaty uśmiech to nie jest tylko kwestia wyglądu. Ubytki w uzębieniu i chore zęby poważnie szkodzą zdrowiu.  Coraz częściej wiąże się je m.in. z chorobami serca, rakiem trzustki czy chorobami układu oddechowego. Tymczasem Polska jest jednym z krajów europejskich o najwyższym poziomie próchnicy wśród dzieci. To może rzutować na całe ich dorosłe życie.

Dbanie o zęby jest ważne od najmłodszych lat. Rodzice często bagatelizują problemy związane z zębami mlecznymi, a o nie też trzeba dbać tak jak o zęby mleczne. Wymiana uzębienia jest szczególnie ważnym momentem w  życiu dziecka, bo wówczas kształtują się zarówno rysy twarzy, zgryz jak również wymowa. Młodzież oprócz dużej próchnicy często ma problemy ze zmianami hormonalnymi i związanym z tym  zapaleniem dziąseł – tłumaczy lekarz Joanna Piotrowska, specjalista stomatologii i periodontologii z Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie.

Drodzy rodzice, jeśli chcecie być spokojni o przyszłość swojego dziecka przyjdźcie z nim do nas. U nas nie trzeba czekać w długich kolejkach, a nasi specjaliści zapewnią miłą i profesjonalną opiekę.

Można zapisać się telefonicznie pod numerem 14 631 02 79 lub na miejscu, w dniu wizyty.

Konsultacje i leczenie są refundowane przez NFZ

Zapraszamy:)

 

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa. W zakładce RODO znajdziesz pełną informacje na ten temat.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support