Zespół Przychodni Specjalistycznych teraz czynny także w weekend! Uruchomiliśmy dyżur stomatologiczny

13 lipca 2018

Dla wygody pacjentów, w Przychodni przy Curie, w każdą sobotę otwarty będzie gabinet stomatologiczny. To wyjście naprzeciw tym, którzy w nagłych sytuacjach nie wiedzą gdzie szukać pomocy albo nie mogą z różnych powodów wybrać się do dentysty w tygodniu.

Cały czas dążymy do zapewnienia jak najlepszej i najszerszej ochrony zdrowia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w weekendy jest szczególne zapotrzebowanie na tego typu konsultacje. Stąd decyzja o uruchomieniu dyżuru stomatologicznego. Mam również nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uda nam się poszerzyć weekendową ofertę o kolejne usługi medyczne – mówi prezes Zespołu Przychodni Specjalistycznych, Jarosław Kolendo.

Posłuchaj:

 

Sobotnie wizyty odbywają się w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Dyżur pełni lekarz Maciej Żołądź.

Żeby skorzystać z usług stomatologicznych w ZPS w sobotę, wystarczy przyjść do naszej Przychodni w godzinach od 8.00 do 15.00. Można też wcześniej umówić się telefonicznie pod nr 14 631 02 79

Zapraszamy!

 

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako “RODO”, lub “Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa. W zakładce RODO znajdziesz pełną informacje na ten temat.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support