Modernizacja ZPS – informacje i wizualizacje

13 lipca 2015

Po kilku latach pieczołowitych przygotowań, wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku rozpocznie się modernizacja budynku Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie przy ul. Marii Skłodowskiej – Curie. – Projekt jest już na ukończeniu – mówi Artur Asztabski, prezes ZPS. Opracowano też koncepcje funkcjonowania placówki podczas prac remontowych – w taki sposób, aby utrudnienia miały jak najmniejszy wpływ na obsługę pacjentów.

Efekt finalny przyniesie szereg korzyści zarówno dla chorych, jak i personelu ZPS. Planowane zmiany obejmą modernizację ciągów komunikacyjnych, rejestracji, a w wyniku modernizacji do dyspozycji lekarzy będzie 16 nowych gabinetów. Dzisiaj zdarza się, że pomieszczeń dla lekarzy brakuje.

– W przypadku wydłużenia godzin przyjmowania przez jednego lekarza bywa, że kolejny lekarz musi chwile poczekać aż zwolni się gabinet – tłumaczy prezes Asztabski.

Poprawią się także warunki dla chirurgii jednego dnia, która zyska nowe pomieszczenie. Wybudowana zostanie sala operacyjna z zapleczem dostosowanym do aktualnych wymogów. Będą łóżka dla pacjentów po zabiegu. Ponadto zamiast analogowego rentgena pojawi się rentgen cyfrowy.

Efekt planowanej modernizacji, to poprawa nie tylko komfortu pracy lekarzy, ale i pacjentów, którzy będą przyjmowani w znacznie lepszych warunkach niż dotąd. Główne wejście zostanie usytuowane na poziomie chodnika, na tym nie koniec ponieważ przewidziano likwidację podjazdu, co z pewnością zapewni większą wygodę dla osób niepełnosprawnych. Z kolei szatnia i bufet zmienią lokalizację z piwnic na parter.

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako “RODO”, lub “Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa. W zakładce RODO znajdziesz pełną informacje na ten temat.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support