W ramach specjalistycznej opieki medycznej w Zespole Przychodni Specjalistycznych skorzystać można ze świadczeń:
ALERGOLOGIA | ||
Lek. Sak-Rusek Dorota | środa | 12.30 – 13.00 |
CHIRURGIA OGÓLNA |
Lek. Chrzan Tadeusz | piątek | 19.10 – 20.00 |
Lek. Martyna Andrzej | piątek | 14.00 – 15.00 |
Lek. Ziętek Albert | wtorek | 15.00 – 15.15 |
CHIRURGIA URAZOWO-ORTOPEDYCZNA | ||
Lek. Graca Andrzej | czwartek | 07.00 – 10.30 |
Lek. Kobis Janusz | piątek | 12.00 – 13.00 |
Lek. Kolendo Jarosław | poniedziałek | 16.00 – 18.00 |
Lek. Michalski Jan | piątek | 19.10 – 20.10 |
CHOROBY NACZYŃ | ||
Lek. Majda Andrzej | środa | raz w miesiącu w terminie wskazanym przez lekarza |
DERMATOLOGIA | ||
Lek. Bzdulska-Doskocz Beata | wtorek | 08.00 – 08.30 |
piątek | 08.00 – 08.30 | |
Lek. Jantas Lidia | wtorek | 14.40 – 15.30 |
Lek. Wojtas Anna | czwartek | 07.30 – 08.00 |
piątek | 07.30 – 08.00 | |
DIETETYKA | ||
Wojtas Katarzyna |
poniedziałek | 13.30 – 15.30 |
czwartek | 12.30 – 14.30 | |
ENDOKRYNOLOGIA | ||
Lek. Pękalski Jacek |
poniedziałek | 18.00 – 19.00 |
wtorek | 19.15 – 20.00 | |
Dr Roztoczyńska Dorota |
czwartek | raz w miesiącu w terminie wskazanym przez lekarza |
GASTROENTEROLOGIA | ||
Lek. Kotniewicz Andrzej | poniedziałek | 13.00 – 13.30 |
piątek | 07.00 – 08.00 | |
HEMATOLOGIA | ||
Lek. Smalec-Wardzała Antonina | wtorek | 14.00 – 14.30 |
KARDIOLOGIA | ||
Lek. Badacz Leszek | piątek (raz w miesiącu) | 10.00 – 14.00 |
Lek. Kapusta Krzysztof | wtorek | 20.00 – 21.00 |
LECZENIE BÓLU | ||
Lek. Kawecki Jacek | środa | 15.20 – 16.00 |
NEUROLOGIA | ||
Lek. Siudziński Krzysztof | poniedziałek | 17.30 – 18.00 |
wtorek | 11.00 – 11.35, 17.00 – 17.40 | |
OKULISTYKA | ||
Lek. Mikosz Beata | czwartek | 08.00 – 08.45 |
OTORYNOLARYNGOLOGIA | ||
Lek. Foryś-Kuma Maria |
poniedziałek | 10.30 – 11.00 |
REUMATOLOGIA | ||
Lek. Ficek Marta |
wtorek | 12.00 – 13.00 |
Lek. Kukułka-Niećko Urszula |
środa | 08.00 – 10.00 |
UROLOGIA | ||
lek. Nowak Mateusz |
poniedziałek | 11.30 – 12.00 |
Na wizytę umówić można się telefonicznie pod nr 14 63 10 274 lub bezpośrednio w Rejestracji Ogólnej przy ul. Marii Skłodowskiej – Curie 1 (parter), w dniach roboczych od poniedziałku do piątku, w godz. 06.30 – 17.00.
CHOROBY ZAKAŹNE | ||
Lek. Janusz Krzysztof | wtorek | 16.00 – 17.00 |
Lek. Dziadoń Lucyna | czwartek | 15.15 – 16.30 |
Na wizytę umówić można się telefonicznie pod nr 14 63 10 241 lub bezpośrednio w Rejestracji Ogólnej przy ul. Marii Skłodowskiej – Curie 1 (parter), w dniach roboczych od poniedziałku do piątku, w godz. 06.30 – 17.00 lub w Rejestracji Przychodni p/ Gruźliczej i Chorób Płuc przy ul. Mostowej 6.
NEFROLOGIA DZIECI | ||
Lek. Kupiec Joanna | wtorek | 07.45 – 08.00 |
Na wizytę umówić można się telefonicznie pod nr 14 63 10 221 lub bezpośrednio w Rejestracji Specjalistycznych Poradni Dziecięcych przy ul. Mostowej 6, w dniach roboczych od poniedziałku do piątku, w godz. 07.00 – 18.00.
Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa. W zakładce RODO znajdziesz pełną informacje na ten temat.