Zespół Przychodni Specjalistycznych SP ZOZ w Tarnowie.

Darmowe badania niemowląt i dzieci

Komputerowe badanie stóp, ocena postawy ciała, porady fizjoterapeutyczne, konsultacje logopedyczne i porady dietetyka, a to wszystko za darmo, bez rejestracji i długiego oczekiwania w kolejkach. Wystarczy odwiedzić w sobotę i niedzielę (w godz. 14- 18) Gemini Park Tarnów, gdzie na małych pacjentów będą czekać specjaliści Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie.

Fizjoterapeuci ZPS w Tarnowie niedawno odwiedzili podopiecznych Katolickiego Centrum Edukacji Młodzieży KANA w Tarnowie. Dwugodzinne spotkanie odbyło się ph. „Profilaktyka zdrowego kręgosłupa”. Uczestnicy, czyli dzieci w wieku 10-14 lat najpierw wysłuchali wykładu, a później mogli sprawdzić teorię w praktyce w trakcie ćwiczeń.

– Im wcześniej wady postawy zostaną wychwycone, tym szybciej i skuteczniej przebiega proces rehabilitacji – mówi Joanna Markucka z Przychodni Rehabilitacyjnej ZPS.

Największa przychodnia w mieście na co dzień również wykonuje świadczenia z zakresu rehabilitacji niemowląt, dzieci i młodzieży. Doświadczony zespół terapeutów oferuje terapię w przypadku m.in.: wcześniactwa, wad postawy, zespołów obniżonego lub wzmożonego napięcia mięśniowego, skoliozy czy mózgowego porażenia dziecięcego.

Zabiegi umawiać można telefonicznie pod nr 14 63 24 225, od poniedziałku do piątko w godz. 7.00 – 18.