Tak działa teraz ZPS! Zmiany w związku z zaleceniami sanitarnymi

16 marca 2020

W związku z ogłoszoną pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 zwracamy się z ponowną prośbą o ograniczenie osobistych wizyt w poradniach. Zalecamy kontakt telefoniczny – teleporady. Rejestracja tylko i wyłącznie telefoniczna – prosimy o cierpliwość.

Zalecamy także korzystać ze świadczeń medycznych po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i decyzji lekarza o zasadności tej wizyty. Wszyscy pacjenci wchodzący do przychodni zostaną poddani wstępnej kwalifikacji chorych.

Informujemy, że pacjent, który po wywiadzie i pomiarze temperatury będzie miał oznaki jakiejkolwiek infekcji zostanie odesłany oraz poinformowany o konieczności skonsultowania się telefonicznie ze swoim lekarzem POZ.

Zgodnie z zaleceniami NFZ ze względu na bezpieczeństwo pacjentów jak również personelu zawiesiliśmy czasow0 działanie:

– rehabilitacji ambulatoryjnej dorosłych i dzieci;

– oddziału dziennego psychiatrii

– oddziału dziennego rehabilitacji

– pracownie gastroskopii i kolonoskopii

– szczepienia ochronne

– pracownię densytometrii
– EMG i EEG
– pracownię audiometrii

W przychodni stomatologicznej pozostają tylko i wyłącznie dyżury lekarskie. Pacjenci, którzy muszą w danym dniu skorzystać z wizyty proszeni są o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem tel. 146310279 (lekarz zdecyduje o zasadności wizyty). Sobotnie dyżury stomatologiczne zostają zawieszone do odwołania!

Do odwołania nie rejestrujemy na badania USG, EMG, EEG, do Pracowni Endoskopii i na planowe zabiegi operacyjne. Prosimy o niedzwonienie w najbliższych dniach i nieprzekładanie wizyt. Rejestrację telefoniczną pozostawmy tylko dla chorych, potrzebujących nagłej pomocy.

Uprzejmie informujemy, że zmianie ulega organizacja pracy przychodni przy ul. Mostowej 6.

Zalecamy kontakt telefoniczny we wszystkich Poradniach Dziecięcych oraz Poradni Zdrowia Psychicznego (Psychiatria)-  teleporady.

Wejście dla osób dorosłych odbywa się budynkiem B, dla dzieci budynkiem C. Wszyscy pacjenci wchodzący do przychodni zostaną poddani wstępnej kwalifikacji chorych.

Punkt pobrań na ul. Mostowej czynny wyłącznie dla Dzieci. Osoby dorosłe prosimy korzystać z punktu pobrań przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 1.

 

Prosimy o przestrzeganie środków ostrożności i stosowanie się do wszystkich wytycznych prowadzonych na terenie przychodni.

Bardzo prosimy śledzić na bieżąco naszą stronę internetową www.zps.tarnow.pl oraz FB. Będziemy na bieżąco aktualizować komunikaty.

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010
DBO 000034332

2017 © - Zespół Przychodni Specjalistycznych Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Satis.net.pl

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa. W zakładce RODO znajdziesz pełną informacje na ten temat.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support