Taneczna pasja doktor Juszczyk-Gontaszewskiej

7 grudnia 2015

Pracująca w Zespole Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie, dr n. med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska podąża przez życie także tanecznym krokiem. W niedzielę lekarka wraz z małżonkiem Wojciechem Gontaszewskim uczestniczyli w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Towarzyskiego eMiKa 2015 o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży. Występy na parkiecie przyniosły sukcesy: zwycięstwo w kategorii Senior 2 w tańcach standardowych i drugie miejsce w latynoamerykańskich.

Warto wspomnieć, że dr n. med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska tańczy od czterech lat. – Najpierw tańczyła nasza córka, a my jeździliśmy z nią na turnieje. Teraz jest odwrotnie – tłumaczy lekarka. Co ciekawe, mąż, czyli partner również na parkiecie, wcześniej w ogóle nie tańczył i na początku nie sądził, że po pewnym czasie para będzie występować w turniejach. – Chciał mi udowodnić, że to się nie uda. Jest zgoła odwrotnie, a mąż dał się pochłonąć wspólnej pasji – dodaje doktor Juszczyk-Gontaszewska.

Pozamedyczna pasja przynosi oderwanie od pracy i życia codziennego. Doktor Juszczyk-Gontaszewska stara się zarażać tą aktywnością ruchową także pacjentów.

Zespół Przychodni Specjalistyczych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support