W trosce o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo oraz w związku ze zwiększającą się liczbą zakażeń SARS-CoV-2 wprowadzamy nowe rozwiązania.

30 października 2020

Drogi Pacjencie,

od poniedziałku 2.11.2020 r. chcąc zarejestrować się na pierwszą lub kolejną wizytę do specjalisty w naszej Przychodni nie musisz czekać w kolejce do rejestracji. Wystarczy, że zastosujesz się do poniższej instrukcji, a rejestracja oddzwoni do Ciebie z wyznaczonym terminem wizyty.

  1. Jeżeli chcesz umówić się na pierwszą wizytę do specjalisty i masz wymagane skierowanie pobierz formularz z naszej strony internetowej.

Wypełniony formularz wrzuć do specjalnie przygotowanej skrzynki z napisem REJESTRACJA, znajdującej się przy wejściu do przychodni.

  1. Jeżeli chcesz umówić się na wizytę kolejną pobierz formularz z naszej strony internetowej.

Wypełniony formularz wrzuć do specjalnie przygotowanej skrzynki z napisem REJESTRACJA, znajdującej się przy wejściu lub wyjściu do przychodni.

  1. Jeżeli lekarz wyznaczył Ci konkretny termin kolejnej wizyty otrzymasz od niego specjalnie wydrukowany formularz z Twoimi danymi, na którym lekarz zaznaczy termin następnej wizyty. Formularz ten wrzuć do specjalnie przygotowanej skrzynki z napisem REJESTRACA, znajdującej się przy wejściu lub wyjściu do przychodni.

 

Wszystkie formularze i skierowania będą wyciągane ze skrzynek co 2 dni. Następnie pracownik rejestracji po ustaleniu terminu wizyty oddzwoni do Ciebie na pozostawiony numer telefonu.

 

Przypominamy również o możliwości rejestracji internetowej i telefonicznej.

Jeżeli chcesz zarejestrować się przez Internet wystarczy, że poprawnie wypełnisz i wyślesz formularz ze strony https://zps.tarnow.pl/erejestracja/

 

Od 2.11.2020 r. w związku z nowymi rozwiązaniami rozszerzamy rejestrację zdalną i skracamy godziny rejestracji osobistej.

Osobiście zarejestrować się możesz w godzinach 06.30-18.00.

 

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010
DBO 000034332

2017 © - Zespół Przychodni Specjalistycznych Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Satis.net.pl

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa. W zakładce RODO znajdziesz pełną informacje na ten temat.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support