ZPS w mediach: Wykrywacz nowotworów

13 lutego 2015
doctor-media-1200x800.png

Do Tarnowa przyjeżdża raz w miesiącu i zawsze zapisują się do niego tłumy pacjentów. Gdy rano wchodzi do gabinetu poradni analitycznej, na korytarzu jest już zwykle sporo ludzi. Wszyscy wiedzą, że kłuje precyzyjnie według własnej metody, a z diagnozą nawet na bardzo wczesnym etapie niemal zawsze trafia w punkt.

Wszędzie tam, gdzie dotychczas pracował, wskaźniki wykrywalności raka tarczycy szły radykalnie w górę. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce także Tarnów znajdzie się pod tym względem w krajowej czołówce. Dla pacjentów oznacza to coraz większe prawdopodobieństwo zwycięstwa w walce z chorobą.

Cały tekst o dr Juliuszu Pankowskim do przeczytania w portalu Tarnow.net.pl. Przypominamy, że lekarz przyjmuje w Zespole Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie i legitymuje się wyjątkowymi osiągnięciami w wykrywaniu raka tarczycy.

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako “RODO”, lub “Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa. W zakładce RODO znajdziesz pełną informacje na ten temat.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support