ZPS w mediach: Wykrywacz nowotworów

13 lutego 2015
doctor-media-1200x800.png

Do Tarnowa przyjeżdża raz w miesiącu i zawsze zapisują się do niego tłumy pacjentów. Gdy rano wchodzi do gabinetu poradni analitycznej, na korytarzu jest już zwykle sporo ludzi. Wszyscy wiedzą, że kłuje precyzyjnie według własnej metody, a z diagnozą nawet na bardzo wczesnym etapie niemal zawsze trafia w punkt.

Wszędzie tam, gdzie dotychczas pracował, wskaźniki wykrywalności raka tarczycy szły radykalnie w górę. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce także Tarnów znajdzie się pod tym względem w krajowej czołówce. Dla pacjentów oznacza to coraz większe prawdopodobieństwo zwycięstwa w walce z chorobą.

Cały tekst o dr Juliuszu Pankowskim do przeczytania w portalu Tarnow.net.pl. Przypominamy, że lekarz przyjmuje w Zespole Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie i legitymuje się wyjątkowymi osiągnięciami w wykrywaniu raka tarczycy.

Zespół Przychodni Specjalistyczych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support