Operacje zaćmy w Tarnowie – nowość w ofercie ZPS

21 kwietnia 2017
hero-3-1200x786.jpg

Pokonaj zaćmę i odzyskaj wyraźne spojrzenie. Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie poszerzył komercyjną ofertę o operacje usuwania zaćmy w ramach chirurgii jednego dnia, która stwarza pacjentowi komfortowe warunki operacji bez uciążliwego pobytu w szpitalu. Zabiegi są wykonywane odpłatnie, lecz bez konieczności oczekiwania w kolejce. Czas trwania operacji to ok. 30 minut.

– Standardowa metoda operacji zaćmy to fakoemulsyfikacja zmętniałej soczewki oka i wprowadzenie na jej miejsce sztucznej. Tego typu zabieg wykonuje się przy użyciu wysokiej jakości aparatury, jest całkowicie bezbolesny – w znieczuleniu miejscowym z opieką anestezjologa. Naszym pacjentom wszczepiamy nowoczesne soczewki asferyczne amerykańskiej firmy Alcon, które zwiększają poczucie kontrastu, zawierają filtry promieniowania UV i światła niebieskiego stanowiące ochronę centralnej części siatkówki plamki żółtej – tłumaczy lek. med. Maria Ostafil, specjalista okulista, która przeprowadza kwalifikacje do zabiegu, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym terminu (nr tel. 14 63 10 274) w poniedziałki od godziny 17.

Skuteczność takiego zabiegu jest 100-procentowa pod warunkiem, że nie ma innych schorzeń oka, jak degeneracja siatkówki czy uszkodzenia nerwu wzrokowego. Całkowita poprawa ostrości wzroku następuje 2 do 4 tygodni, po zabiegu.

Zespół Przychodni Specjalistyczych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support