Dzień Kobiet ze zdrowiem czyli bezpłatne badania i konsultacje w ZPS

24 lutego 2018

8 marca w Zespole Przychodni Specjalistycznych na kobiety czekać będzie wiele niespodzianek. Panie będą mogły się zbadać, skorzystać z darmowych konsultacji, ale też… zrobić darmowy makijaż.

Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę dla wszystkich Pań. Będą darmowe konsultacje, badania profilaktyczne i zabiegi upiększające. Zależy nam na tym, żeby kobiety były zdrowe i dobrze czuły się same ze sobą – mówi prezes ZPS, Jarosław Kolendo.

Specjalnie w tym dniu do Zespołu Przychodni Specjalistycznych przyjedzie dr Zofia Bochen, chirurg plastyczny ze znanej kliniki Dr Szczyt i będzie konsultować kobiety, które mają problem np. ze szpecącymi bliznami czy z nadmiarem skóry po gwałtownym odchudzaniu lub ciąży.

Będą też porady dietetyka i trenera personalnego, kosmetologa oraz badania:

– densytometryczne (gęstości kości),

– analityczne (morfologia, glukoza, żelazo, witamina D3, TSH)

– USG piersi (badanie profilaktyczne pod kątem raka piersi)

Do tego aby kobiety się badały namawia znany wokalista, Marek Piekarczyk. – Drogie panie, pamiętajcie jest wiele chorób które czyhają na kobiety, o których się nie myśli i nie mówi dopóki się jest zdrowym, lepiej im zapobiegać. Dlatego badajcie się jak najczęściej! – mówi artysta.

Zapisy ruszają 26 lutego pod nr telefonu 14 631 02 74

Liczba miejsc jest ograniczona!

Posłuchaj Jarosława Kolendo:

 

Posłuchaj Marka Piekarczyka:

 

 

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010
DBO 000034332

2017 © - Zespół Przychodni Specjalistycznych Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Satis.net.pl

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa. W zakładce RODO znajdziesz pełną informacje na ten temat.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support