Marzec w ZPS Miesiącem Kobiet! Zapraszamy na bezpłatne badania!

4 marca 2019

Pragniemy aby kobiety na wiosnę poczuły się nie tylko piękne, ale także mogły pochwalić się nienagannym zdrowiem. Dlatego zapraszamy na bezpłatne badania i konsultacje!

 

Już 8 marca będzie można zrobić USG tarczycy, które wykona lekarz Mariusz Skopek.

Na 21 marca zaplanowaliśmy badanie ginekologiczne wraz z badaniem piersi, które przeprowadzi specjalista ginekologii i położnictwa, lekarz Dariusz Asztabski.

14 i 15 marca będzie można wykonać badania morfologiczne z pełnym różnicowaniem leukocytów.

26 marca, odbędą się konsultacje stomatologiczne. Pacjentki będzie przyjmować lek. Barbara Strada.

Na badania i konsultacje można się zapisywać pod numerem 14 631 02 74

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona!

W tym roku, w naszej przychodni każdy miesiąc dedykowany jest innej grupie. Rozpoczęliśmy od zakochanych z okazji walentynek. Każdy kto przyprowadził swoją drugą połówkę mógł liczyć na darmowy zabieg w kriokomorze. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

W kolejnych miesiącach na bezpłatne usługi medyczne będą mogli liczyć m.in. mężczyźni, seniorzy czy dzieci.

O szczegółach będziemy Was na bieżąco informować na facebooku:)

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa. W zakładce RODO znajdziesz pełną informacje na ten temat.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support