Zespół Przychodni Specjalistycznych SP ZOZ w Tarnowie.

Rehabilitacja za darmo – DZIEŃ OTWARTY

Zabiegi w kriokomorze, diagnostyka najnowszej generacji, porady dietetyków i rehabilitantów, a także pakiety badań analitycznych  – tak wygląda program zaplanowanego na sobotę, 31 stycznia, Dnia Otwartego Przychodni Rehabilitacyjnej przy ul. Mostowej 6 w Tarnowie. Od godziny 9.00 do 15.00 zarówno ze sprzętu, porad jak i zabiegów będzie można korzystać zupełnie za darmo.

Organizatorzy – Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie – przygotowali dla części uczestników Dnia Otwartego także specjalne niespodzianki. Po wcześniejszym telefonicznym ( tel. 730 474 955) uzgodnieniu istnieje możliwość skorzystania z zabiegów w kriokomorze. Osoby, które się na to zdecydują, mogą liczyć również na pakiet zabiegów ze specjalną zniżką.

Do dyspozycji będzie specjalistyczny sprzęt do diagnostyki pozwalający ocenić napięcie mięśni. – Tego rodzaju urządzenia nie ma w Tarnowie i to jedyna okazja, by szybko i precyzyjnie ocenić swój stan i od razu skorzystać z konsultacji rehabilitantów – podkreśla Artur Asztabski, prezes ZPS Sp. z o.o. w Tarnowie.