Specjaliści ZPS w Com-Com Zone

21 lutego 2016

Fizjoterapeuci Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie świadczyli usługi z zakresu masażu w Com-Com Zone Odporyszów w ramach pierwszych urodzin placówki. Masaże cieszyły się na tyle dużym zainteresowaniem, że ich czas ograniczono do ok. 15 minut na jedną osobę.

– Pacjenci mogli skorzystać z najbardziej popularnego masażu klasycznego o działaniu rozluźniającym, tym samym powodującym zmniejszenie napięcia mięśniowego, które często jest powodem różnego typu bólów. Masaż poprawia przekrwienie, przemianę materii, pozytywnie wpływa na procesy regeneracyjne – mówi Jakub Kwiek, fizjoterapeuta w Zespole Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie.

W Com-Com Zone nie brakowało osób, które po raz pierwszy korzystały z masażu, jak i bardziej doświadczonych pacjentów.

–  Po porodzie poprzez cesarskie cięcie miałam problemy z kręgosłupem. Zalecono mi masaże i rzeczywiście poprawa jest bardzo widoczna. Masaże polecam także w przypadku zawrotów głowy – zauważa pani Małgorzata.

Zespół Przychodni Specjalistyczych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support