Operacje usunięcia migdałków w ZPS w Tarnowie

31 marca 2017
dark-hero-1-1200x786.jpg

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie poszerza ofertę opieki medycznej. Na nowoczesnym, niedawno oddanym do użytku bloku operacyjnym chirurgii jednego dnia wykonywane są komercyjnie operacje związane z plastyką przegrody nosa, usunięciem migdałka gardłowego i migdałków podniebiennych, a także krioterapia małżowin nosowych.

– Zapotrzebowanie na tego typu operacje jest duże.  Przerost migdałka gardłowego tzw. trzeciego, powoduje  nawracające  infekcje u dzieci i jest  coraz częściej  rozpoznawany. Jest to klasyczne wskazanie do jego usunięcia. Obecnie nie tylko zwracamy uwagę na komfort codziennego funkcjonowania,  ale również na prawidłowy rozwój dzieci. Problemy z migdałkami mogą nieść za sobą rozległe konsekwencje w postaci chociażby wad zgryzu i zaburzeń mowy – tłumaczy dr hab. n. med. Wiesław Dobroś,  specjalista w dziedzinie otolaryngologii, który przeprowadza operacje w Zespole Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie.  Operacje wykonywane są również przez lek. med. Agnieszkę Wojtarowicz  oraz lek. med. Bogusława Pacurę, czyli doświadczonych i cenionych specjalistów.

Po operacji pacjenci wracają do domu tego samego dnia. Oczywiście po wcześniejszym przygotowaniu i zabezpieczeniu medycznym przez specjalistów. Chirurgia jednego dnia wiąże się także ze stosunkowo szybkim powrotem do zdrowia i krótkim okresem rekonwalescencji

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie
Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1
ul. Mostowa 6
33-100 Tarnów

NIP: 8733250820
REGON: 851800010

Wykonanie: Satis.net.pl . 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako “RODO”, lub “Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa. W zakładce RODO znajdziesz pełną informacje na ten temat.

Czytanie treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support